GEÇMİŞTEN GELECEĞE SMT

Şirketimiz 1974 yılında OPAŞ Otomotiv ateşleme sistemleri üretmek üzere İstanbul'da kuruldu. Ateşleme sistemleri konusunda lider olan Alman DODUCO lisansını 1981 yılında alarak dünya standartlarında üretim, satış ve satış sonrası hizmetler vermeye başladı.

PVD kaplama sistemini Türkiye'ye ilk 1996 yılında OPAŞ getirmiştir. Siemens - İnteratom firmalarının ürettiği kaplama tesisi bugün Türkiye'deki en mükemmel kaplama tesislerinden biridir.

Türkiye'de 2003 yılından itibaren CNC tezgahların sanayide yaygınlaşmasıyla, yüksek kesme ve ilerleme hızlarında çalışabilecek kesici takım üretimine TİDEB AR-GE projesinin onayından sonra SMT 'Sert Metal Takımlar' markası ile kesici takım üretimine başlanmıştır.

2004 yılında Karbür Kesici Takım üretimini faaliyete geçiren şirketimiz Karbür Matkap, Freze ve Rayba üretimine başlamıştır. CAD yazılımı ile tasarlanan takımlar 5 eksenli CNC tezgahlarda yapılmakta ve 4 eksenli yüksek hassasiyetli ölçüm tezgahında ölçüsel karakteristikleri gözlemlenip tarafımızdan raporlanmaktadır.

2012 Yılında şirketimiz OPAŞ'tan ayrılıp SMT KARBÜR KESİCİ TAKIMLAR SAN. VE TİC. A.Ş. olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

SMT Karbür Kesici Takımlar San ve Tic. A.Ş. her çeşit özel takımları yapabilecek güçlü bir alt yapıya sahip akademik bilgi ve iş hayatında edindiği tecrübeleri, ürün pozisyonu için aranan özelliklerle örtüştüren tecrübeli personelleri ve son teknoloji tezgahlarıyla kaliteli bir hizmet vermektedir.

Hızla büyüyen şirketimizin başarı yolunda sizlerin de yanımızda bulunacağınızı ümit etmekteyim. Saygılarımla

Tuğrul İZMİRLİER
Genel Müdür